business venture?

i’m thinking of selling macarons online. many people do it on etsy and get a pretty penny. the cost of making them is kind of steep, but people sell them for $18/dozen or thereabouts. would you buy macarons for that? i think that’s how much the crappy ones at caribou cost. hmmm.

Leave a Reply